Strona główna Leczenie blizn -Fraxel® Nadmierne owłosienie -Vectus,LightSheer Nadpotliwość Migrena,Zmarszczki Aktualności Media Umów wizytę Kontakt
Encyklopedia zdrowia

Dostępne zabiegi


DEPILACJA LASEROWA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA ( 808 nm) LIGHT SHEER

Posiadamy zarówno lasery LIGHT SHEER jak i najnowocześniejszy laser epilacyjny na świecie o długości fali 808 nm- Vectus , który jako jedyny ocenia poziom melaniny w skórze.

Dla osób przyzwyczajonych do starych, dobrych technologii proponujemy oczywiści LIGHT SHEER, dla osób poszukujących bezpieczeństwa oraz nie mających czasu na dłuższe zabiegi- proponujemy oczywiście Vectus laser.

Dzięki technologii Lasera Vectus,  zabieg  z jego użyciem  staje się niezwykle bezpieczny i skuteczny ( wyższa moc lasera Vectus w porównaiu z Light Sheer Duet zapewnia wyższą skuteczność zabiegu przy cieńszych włoskach )

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze Vectus, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus stał się najnowocześniejszym, dokładnym oraz niezwykle bezpiecznym laserem depilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią Light Sheer Duet.

W naszym gabinecie możecie państwo skorzystać zarówno z lasera Light Sheer jak i  nowocześniejszej technologii 808 nm.

Ze względu na stacjonarny charakter gabinetu nie musicie Państwo obawiać się zagrożeń wynikających z  usług "sieciówek".

Dlaczego Pacjenci decydują się na zabiegi depilacji niechcianych włosów w naszym gabienecie  Estetico?.............jest wiele powodów np.:

-Estetico nie jest gabinetem kosmetycznym, urządzenia medyczne z racji swojego przeznaczenia powinny być pod stałym nadzorem  lekarzy - tak jest w Estetico.

-wieloletnie doświadczenie w zakresie leczniczego usuwania włosów, w tym głównie zabiegów wykonywanych  na twarzy,

-pacjenci poparzeni laserami w innych gabinetach  są u nas zarówno leczeni z poparzeń jak  i kontynuujemy u nich  laseroterapię.

-ogromne doświadczenie w leczeniu hirsutyzmu,

-posiadamy jedynie najskuteczniejsze lasery depilacyjne o długości fali  808 nm .
 
- przychodząc do naszego gabinetu możecie być Państwo pewni co do najwyższej skuteczności metody , jaką  stosujemy przy  usuwaniu włosów,

- przyjazne ceny, jakie jesteśmy w stanie zachować od lat,  wynikają z niestosowania  drogich form reklam. Od lat nasz cennik na depilację twarzy nie zmienił się i usunięcie włosów  z całej twarzy u kobiety wynosi 150 zł., a po 3 zabiegu cena wynosi tylko 100 zł.

- możecie Państwo skorzystać z najlepszego sprzętu medycznego nawet podczas epilacji
kosmetycznych, jakie również prowadzimy.

-jesteśmy gabinetem z zasadami i nie używamy chwytów marketingowych w celu pozyskania pacjentów.

 *szczegółowy cennik znajduje się na dole strony.

 

Epilacja włosów to nasza pasja.

Im włos jest grubszy i sprawiający większy kłopot-tym łatwiej się go pozbyć (tak działa laser).

W naszym gabinecie oferujemy najwyższą jakość usług.

Bardzo przystępne ceny epilacji laserowej skóry są dodatkowym atutem naszego gabinetu.

Uważamy, że problem nadmiernego owłosienia jest tak samo ważny, jak każdy inny problem zdrowotny.

Gwarantujemy dokładność przeprowadzonego zabiegu.

Spełniamy najwyższe normy higieniczne.

 

 

Jak pokazują nasze dane, potrafimy  wydepilować skutecznie włosy nawet w 3-5 zabiegów, co pozwala nam poszczycić się bardzo wysoką skutecznością.

W czasie pierwszego spotkania  dobieramy parametry energii (próba laserowa), jeśli  skóra nie jest opalona to zwykle w tym samym dniu przeprowadzamy zabieg.

Depilacja bikini

Zabieg wykonujemy zwykle kilka/kilkanaście godzin po dokładnym ogoleniu skóry.

Zabieg  trwa około 1 zegarowej godziny. Jeśli zabieg sprawia dyskomfort, możemy podzielić go na dwie części (oczywiście pacjent nie płaci za drugą część). 

Możemy również stosować znieczulenie miejscowe.

Zwykle potrzeba 4-5 zabiegów depilacji w odstępach 8 tygodniowych.

Po 3 zabiegu depilacji laserowej usunięta jest większość włosów.

Jedynie u osób z bardzo wrażliwą skórą oraz  opalonych liczba zabiegów może być o 1-2 większa.

Po pierwszych dwóch zabiegach skóra goi się około 2-6 dni (widoczne może być zaczerwienienie, niewielki obrzęk skóry, resztki włosków ).Po następnych gojenie trwa około 2 dni.

Włosy poddane depilacji wypadają przez okres do 14 dni. Jeśli są bardzo grube, to wypadanie może  trwać nawet trzy tygodnie.

Trzeba wiedzieć, że po depilacji laserowej włosy nadal znajdują się w skórze. Gładką skórą możemy cieszyć się dopiero po ok. 2-3 tygodniach od zabiegu. (Włosy wypadają po depilacji przez okres kilkunastu dni.)

W naszym gabinecie do zabiegu depilacji bikini zawsze wliczamy usunięcie włosów z tak zwanej linii stringów, czyli włoski rosnące pomiędzy pośladkami. Całkowity koszt zabiegu (bikini, w tym może być to bikini głębokie, oraz włoski z linii pomiędzy pośladkami) to 200 zł, po trzecim zabiegu 150-170 zł.

Proponujemy usunięcie włosów z zakresu obszaru bikini dość radykalnie, ponieważ kiedy z czasem włosy siwieją (niestety również w strefie bikini), usunięcie ich nie jest możliwe.

Depilacja twarzy u kobiet

Włosy powinny być ogolone, ważne jest aby nie wyrywać włosków z cebulkami przynajmniej 2-3 tyg. przed zabiegiem. Czasem jest to zupełnie niemożliwe, pacjentka ma tak wiele włosków, że ze względów estetycznych, musi się ich systematycznie pozbywać . I w takim przypadku można przystąpić do depilacji. Jedyną konsekwencją będzie przybliżenie  terminu następnej wizyty o około tydzień.

Jeśli włoski są delikatne (np.:wąsik) to nic z nimi przed zabiegiem nie robimy.

Zabieg depilacji laserowej jest jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się włosów.

Nasze Pacjentki często mówią, że niesłusznie tak długo zwlekały z depilacją. Przez całe lata goliły lub wyrywały włosy licząc na ich pozbycie się, tymczasem włosy rosły nadal... Po 3-4 zabiegach nasze Pacjentki już nie zaczynają dnia od golenia i wyrywania włosów z twarzy. Oszczedzają mnóstwo czasu....

Predyspozycja hormonalna lub genetyczna sprawia, że zabiegi depilacji twarzy trzeba powtarzać częściej.

Zwykle potrzeba 4-6 zabiegów depilacj laserowej brody, podgardla, szyi, baczków w odstępach 4-6 tygodniowych. Potem można wykonać zabiegi przypominające w odstępach kilkumiesięcznych (koszt 100 zł.)

Wąsik jest najtrudniejszy do usunięcia, włoski są tutaj często cienkie oraz jaśniejsze.

Zabiegów depilacji wąsika jest nieco więcej.

Koszt zabiegu depilacji laserowej samego tylko wąsika to 100 zł. za pierwszy do trzeciego zabiegu, potem 50-70 zł.

Jeśli depilujemy jednocześnie całą twarz, to oczywiście koszt depilacji wąsika jest wliczany do zabiegu depilacji całej twarzy kobiecej (150 zł. za pierwszy, drugi i trzeci  zabieg, potem 100 zł).

Dyskomfort  depilacji brody porównywalny jest do uczucia wyrywania włosów z tej okolicy.

Dyskomfort  depilacji wąsika porównywalny jest do wyrywania włosków z tej okolicy. Pacjenki kichają, łzawią  z powodu wyjątkowej wrażliwości skóry pod nosem.

Zaczerwienienie skóry utrzymuje się najczęściej 2 godziny.

Włosy poddane depilacji wypadają w czasie do 10 dni, pojedyncze grube włoski -do 14 dni. Można je w tym czasie ogolić .

Zabieg nie wyklucza z wykonywania codziennych czynności.

Zabieg depilacji twarzy zawsze wykonuje lekarz.

Jeśli chce Pani wypróbować nasz laser diodowy light sheer oraz poziom oferowanych usług- zapraszamy na próbę laserową. Może się Pani przekonać o skuteczności naszego lasera.Satysfakcja gwarantowana!

Depilacja pach

Najskuteczniejszy zabieg depilacji laserowej. Często wystarczą 2-3 zabiegi w cyklu co 8 tygodni oraz zabieg przypominający za kilka miesięcy.

Koszt zabiegu to 150 zł. w przypadku trzech pierwszych depilacji potem 100 zł. za następne.

Niewątpliwym dodatkowym atutem tego zabiegu jest fakt, że znacznie mniej pocimy się pod pachami, kiedy pozbywamy się włosów. Zauważono, że posiadanie grubych włosów pod pachami predysponuje do obfitego pocenia.

Poziom dyskomfortu podczas zabiegu-niski.

Czas wykonywania zabiegu to 30-45 min, zależnie od powierzchni pach oraz stosowanych energii.

 
Kto z nas nie walczył z niechcianym owłosieniem. Woskowanie, wyrywanie, golenie, depilatory chemiczne to nasi sojusznicy, oddani ale niestety  niezbyt skuteczni. Przypomina to bardziej walkę z wiatrakami niż skuteczne usuwanie owłosienia.  Ale proszę się nie martwić, Estetico ma dla Państwa rozwiązanie- fotoepilacja laserem diodowym Light Sheer. Szybko i skutecznie osiągną  Państwo zamierzony cel: Eksterminację  włosa!

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, może być wykonywana praktycznie w każdej okolicy ciała (baczki, górna warga, policzki, broda, szyja, kark, ramiona, plecy,  klatka piersiowa, pośladki, bikini, nogi). Ale najważniejsze jest to, że daje oczekiwane i zadowalające efekty.

Jedynym warunkiem powodzenia fotoepilacji jest obecność ciemnego owłosienia. Im ciemniejszy włos, tym większa jest skuteczność zabiegu . Włosy siwe i rude ze względu na brak barwnika -melaniny nie można usunąć metodą LightSheer.

Nasz laser posiada opcję - "opalona skóra", dlatego nasi Pacjenci mogą korzystać z depilacji cały rok. Panie z opaloną skórą w poprzednim sezonie mogą swobodnie się poddać depilacji.

Nie można opalać się jedynie 3 tygodnie przed depilacją oraz 1 miesiąc po zabiegu.

Zabieg depilacji laserowej nie należy do metod bolesnych. Jednak u każdego z nas próg odczuwania bólu jest inny, wynika to z indywidualnej wrażliwości skóry. Również poszczególne okolice ciała są mniej lub bardziej wrażliwe na ból, dlatego trudno określić stopień bolesności  zabiegu. Generalnie w czasie sesji laserowej każdy strzał lasera  może być odczuwanlny jak ukłucie komara lub uczucie mrowienia. Niektórzy więc będą odczuwali pewien dyskomfort podczas zabiegu.  Najbardziej wrażliwe okolice to pachy i bikini. W przypadku zwiększonej wrażliwości na ból lekarz może zastosować krem znieczulający. Oprócz tego, sam laser posiada szafirową głowicę chłodzącą, która po przyłożenia do skóry działa znieczulająco.

Light Sheer  to nowoczesny laser diodowy, który emituje odpowiednio długą wiązkę  promieni światła. Promienie wnikają do skóry na głębokość do kilku mm. Światło lasera zamieniane jest na ciepło, które niszczy cebulkę włosa. Skóra nie zostaje uszkodzona, a przy tym nie dochodzi do jej przegrzania, ponieważ laser light sheer posiada głowicę szafirową, która oziębia skórę, skutecznie ją znieczulając.

Ze względu na cykliczność wzrostu włosów, nie możliwe jest ich usunięcie podczas jednej sesji. Dlatego zabiegi należy powtarzać. Ilość niezbędnych zabiegów zależna jest od indywidualnych uwarunkowań każdego z klientów , a także od miejsca docelowej działalności lasera.

Generalnie aby uzyskać oczekiwany dobry efekt należy wykonać około 4 zabiegów. A najkrótszy odstęp czasu miedzy nimi to 4-5 tygodni. Najczęściej zabiegi powtarza się co 6-8 tygodni. Zasada jest taka, iż depiluje się kolejne odrosty nowych włosów, nie czekając na ich zbytnie wzmocnienie się. Na twarzy jest to co ok. 4 tygodnie , na łydkach co 8 tygodni.

 

Włosy są  tworami naskórka , powstają wskutek rogowacenia  części mieszka włosowego zwanego macierzą.  U człowieka włosy znajdują się w rozmaitym stadium rozwoju i są rozmieszczone bezładnie. Najbardziej obfite występują na głowie , pod pachami i w okolicy łonowej . W innych częściach ciała włosy są słabsze, mniej gęste, delikatniejsze, często w postaci delikatnego  meszku .  

Część włosa, która znajduje się nad powierzchnią naskórka nazywa się łodygą, pod powierzchnią nabłonka znajduje się natomiast korzeń. Część dolna korzenia jest kolbowato rozszerzona i nazywa się opuszką .W opuszce znajdują się komórki macierzy a w śród nich melanocyty , a w opuszkę włosa pukla się brodawka. Korzeń włosa przyczepiony jest do tkanki łącznej skóry za pomocą mięśnia przywłosowego.

 

 Włos składa się z  3 warstw:

-         rdzennej ,

-         korowej,

-         osłonki włosa ( pochewki ) .

 

Rozwój włosów ma charakter cykliczny i składa się z trzech charakterystycznych faz:

 

ANAGEN - faza wzrostu, cebulka jest połączona z macierzą i odżywiana prze naczynia przylegające do mieszka. Komórki macierzy dzielą się intensywnie i przesuwają się do góry tworząc włos, melanocyty (komórki pigmentowe) produkują melaninę. Depilacja przeprowadzona w tej fazie jest najskuteczniejsza.

 

KATAGEN - faza przejściowa, zwana również fazą zaniku fizjologicznego mieszka, trwa od kilku dni do 2 tygodni, włos uwalnia się z brodawki i wędruje do góry, melanocyty przestają produkować melaninę.

 

TELOGEN- faza spoczynku, pod koniec tego okresu włos obumiera i wypada, pod martwą macierzą rodzi się nowy włos. Wytworzenie włosa kolbowatego.  Trwa od 2 do 4 miesięcy

 

Należy  pamiętać, aby przed zabiegiem depilacji laserowej skonsultować się z lekarzem.                      Lekarz podczas pierwszej wizyty określa rodzaj skóry jej stan, kolor, przeprowadza  ogólne badania lekarskie, robi próbę laserową i sprawdza reakcje skóry a także jej podatność na ból. Konsultacja jest niezbędna do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu.

Między kolejnymi sesjami  nie są wymagane wizyty kontrolne. Po zabiegu może wystąpić jedynie niewielkie podrażnienie skóry objawiające się pod postacią zaczerwienienia. Znika ono jednak po upływie kilku/kilkanastu godzin.  

Przeciwskazaniem do depilacji laserowj są:

- ciąża
- zmiany ropne na skórze w miejscu proponowanego zabiegu,
- ciężkie schorzenia ogólnoustrojowe,
- zaburzenia krzepnięcia krwi
- zaplenia skóry,
- ostra infekcja wirusowa,

-o zażywanych lekach należy w czasie konsultacji poinformować lekarza.

 

W trosce o Państwa komfort i jakość wykonywanych zabiegów nie współpracujemy z portalami zakupów grupowych.

Przypominamy Państwu, że IPL nie jest laserem. Stosowanie wyrażenia "laser IPL" ma na celu pozyskanie osób chętnych na depilacje wprowadzając ich w błąd o laserowej terapii.

 91-338 Łódź, ul. Pojezierska 48

 90-553 Łódź, ul. Kopernika 67/69, gabinet nr 8

 00-681 Warszawa, ul. Hoża 43/49, lokal 16

 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 33 (Multimed) gabinet nr 145C

 09-400 Płock. ul. Rutskich 7


  tel.:42 637 38 48

  tel.:42 630 05 39

  tel.:514300147

Strona główna Dostępne zabiegi Co cię niepokoi Encyklopedia zdrowia Leczenie blizn -Fraxel® Nadmierne owłosienie -Vectus,LightSheer Nadpotliwość Migrena,Zmarszczki Aktualności Media Umów wizytę Kontakt
Tworzenie stron www