Strona główna Leczenie blizn -Fraxel® Nadmierne owłosienie -Vectus,LightSheer Nadpotliwość Migrena,Zmarszczki Aktualności Media Umów wizytę Kontakt
Encyklopedia zdrowia

Surgiderm 30XP

Surgiderm®- to gama produktów stabilizowanego kwasu hialuronowego pochodzenia syntetycznego do wypełniania zmarszczek. Wyróżnia je nowa technologia polegająca na bardziej efektywnym procesie stabilizacji (cross-linking) opatentowanym przez Laboratorium Corneal, gdzie wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dzięki temu preparaty Surgiderm®są wyjątkowo trwałe, bardzo wydajne i łatwe w iniekcji. Surgiderm to przezroczysty żel kwasu hialuronowego umieszczony w gotowej do użycia strzykawce.

Surgiderm® 30XP  - to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g, charakteryzujące się dużą gęstością, ale zarazem wysoką jednorodnością i plastycznością. Jest bardzo łatwy w użyciu i daje bardzo trwałe efekty. Zalecany do korekcji średnich i głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych, jak i zwiększania objętości i podkreślenia konturu ust.

GŁÓWNE MIEJSCA INIEKCJI

 

Kwas hialuronowy zawarty w tym preparacie posiada zalety:

  • nie jest pochodzenia zwierzęcego
  • nie wymaga testów skórnych
  • jest całkowicie wchłanialny
  • rezultaty estetyczne są natychmiastowe i naturalne

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne skóry (opryszczka)
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym 
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
Cena za 1 strzykawkę -450 zł w tym podatek Vat.

Podane ceny brutto wyrażone są w PLN.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W gabinecie można dokonywać płatności wyłącznie w formie gotówki.

 91-338 Łódź, ul. Pojezierska 48

 90-553 Łódź, ul. Kopernika 67/69, gabinet nr 8

 00-681 Warszawa, ul. Hoża 43/49, lokal 16

 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 33 (Multimed) gabinet nr 145C

 09-400 Płock. ul. Rutskich 7


  tel.:42 637 38 48

  tel.:42 630 05 39

  tel.:514300147

Strona główna Dostępne zabiegi Co cię niepokoi Encyklopedia zdrowia Leczenie blizn -Fraxel® Nadmierne owłosienie -Vectus,LightSheer Nadpotliwość Migrena,Zmarszczki Aktualności Media Umów wizytę Kontakt
Tworzenie stron www